Nytt medlemsregister for Hauketo Idrettsforening fra 12.10.2020
Postet av Hauketo IF den 13. Okt 2020
Hauketo Idrettsforening har besluttet å ta i bruk Spond Club fra 12.10.2020 som sitt medlemsregister. Alle lag i klubben vil bli berørt av denne omleggingen. Innen 16.10.2020 må alle lag ha registrert sine medlemmer i Spond Club.
Spond Club har en integrasjon mot Spond-grupper som Hauketo Idrettsforening bruker for organisering av kurs og treninger i Spond appen. Hauketo Idrettsforening har brukt Spond appen siden 2016 til organisering av kurs og trening. Med Spond Club får vi en enklere jobb med å vedlikeholde medlemsregisteret. Ved å ta i bruk Spond Club kan du nå selv oppdatere din egen fødselsdato og adresse i Spond appen. Om du er registrert som foresatt for barn har du også mulighet til å legge til flere foresatte for dine egne barn.
Hva betyr dette for deg som er medlem?
- Alle medlemmer i Hauketo Idrettsforening pr 1.10.2020 har nå blitt registrert i Spond Club og gruppen "Hauketo Idrettsforening". Det vil ikke være mulig å melde seg ut av denne gruppen så lenge du har et aktivt medlemsskap i Hauketo IF.
- Om du har har barn eller er medlem i et annet lag av Hauketo IF vil du nå kun få krav om betaling av medlemskontingent en gang siden hele idrettslaget er på samme system
- De lagene som tar i bruk Spond appen (dette er ikke et krav) vil gjøre det lettere for sine medlemmer å følge med på aktiviteter og treninger for seg selv og sine barn
Hva betyr dette for deg som er lagleder/trener?
Alle lagleder/trener for Hauketo Idrettsforening vil løpet av kort tid får en epost fra medlemsansvarlig. Hvordan man overfører Spond Gruppen til Spond Club. De lagene som ikke bruker spond i dag vil få opprettet gruppen av medlemsansvarlig
- Hvordan registrere nye spillere
- Hva gjør vi med spillere som slutter
Ta kontakt med oss på hauketo.if@klubbkontor.no eller "Hauketo IF" i Spond om du har spørsmål.
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Hauketo IF

Hauketo IF inviterer til PM Cup 11. november
29.09.2023

Multisportbanen er offisielt åpen
11.09.2023

Velkommen til Dalens dag 9. september
05.09.2023

Oppstart av fotball for barn født i 2017
30.08.2023

Oppstart av allidrett 4. september
29.08.2023

Handledager hos Anton Sport Lambertseter
28.08.2023